Faller 130164 h0 Moderni šljunčari
- Kataloški br:
- 2685048 - 62
- Oznaka:
- 130164
- EAN:
- 4104090301644
- Kataloški br:
- 2685048 - 62
- Oznaka:
- 130164
- EAN:
- 4104090301644
Faller 130164 h0 Moderni šljunčari
470.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
470.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Za projektiranje industrijskih područja
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Veličina modela | h0 |
| Izvedba | Moderni šljunčari |
| Starosna skupina | iznad 15 godina |
| Izvedba modela (željeznica) | komplet za sastavljanje |
| dim. | (D x Š x V) 620 x 192 x 350 mm |
| Dužina | 620 mm |
| Širina | 192 mm |
| Visina | 350 mm |
| Razdoblje | IV |
Opis
Opis
Veliki šljunčari sa zatvorenim pogonom za preradu, šest skladišnih silosa, utovarnim stazama, elevatorom, dugom pokretnom trakom s haubom i raznim platformama, hodnicima i stepenicama za radnike. Model se također može koristiti u projektima izgradnje tunela za prikaz daljnje obrade iskopanog kamenog materijala. Model bez funkcije.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





