Fanttik lemilica-komplet 3.65 V 12 W oblik olovke 200 - 450 °C uklj. vrh za lemljenje
- Kataloški br:
- 3443731 - 62
- EAN:
- 4.06416E+12
- Kataloški br:
- 3443731 - 62
- EAN:
- 4.06416E+12
Fanttik lemilica-komplet 3.65 V 12 W oblik olovke 200 - 450 °C uklj. vrh za lemljenje
210.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
210.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ugrađena litijeva baterija od 2600 mAh
- 60 minuta rada u bežičnom načinu rada
- Kompatibilni DC/AC načini rada: maks. DC snaga je 11 W do 60 minuta na 450 °C
- U žičanom načinu rada: maks. AC izlaz je 16 W
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | lemilica-komplet |
| Snaga (maks.) | 12 W |
| Min. temperatura | 200 °C |
| Napajanje | putem USB-a |
| Maks. temperatura | 450 °C |
| Vrsta lemnog vrha | oblik olovke |
| Određene značajke lemilice | uklj. vrh za lemljenje |
| dim. | (Ø x D) 24 mm x 180 mm |
| Težina | 388 g |
| Trajanje rada | 60 min |
| Radni napon | 3.65 V |
| Dužina | 180 mm |
| Promjer | 24 mm |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Baza od aluminijske legure
- Okretni stalak od 360°
Opseg isporuke
- Lemilica
- 4x C210 precizna lemila (I/S/K)
- 10 spužvi (5 žutih, 5 crnih)
- ESD pinceta
- Baza od aluminijske legure
- Rotirajući stalak od 360°
- USB-C® kabel
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





