Fenix Light C7 LED džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju 3000 lm 172 g
- Kataloški br:
- 3369186 - 62
- Oznaka:
- FEC7
- EAN:
- 6942870308289
- Kataloški br:
- 3369186 - 62
- Oznaka:
- FEC7
- EAN:
- 6942870308289
Fenix Light C7 LED džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju 3000 lm 172 g
325.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
325.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 1000 lm - |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Boja | crna |
| Svjetlosni domet (maks.) | 470 m |
| Težina | 172 g |
| dim. | (D x Š x V) 149 x 40 x 27 mm |
| Broj žarulja | 1 |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 2 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 68 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 7 h |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 45 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 160 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 3000 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 30 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 400 lm |
| Materijal | aluminij |
| Širina | 40 mm |
| Visina | 27 mm |
| Dužina | 149 mm |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Maks. 3000 lumena i domet od 470 metara
- Luminus SST70 LED s vijekom trajanja od 50.000 sati.
- Sadrži punjivu litij-ionsku bateriju od 5000 mAh
- Bočni prekidač
- USB Type-C priključak za punjenje, potrebno je 3 sata za potpuno punjenje
- Magnetska osovina za korištenje bez ruku
- Pokazatelj razine napunjenosti
- Izrađeno od visokokvalitetnog aluminija
- izdržljiva anodizacija tipa III
- Otpornost na udarce: 1,5 metara
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- C7 svjetiljka
- Litij-ionska baterija Fenix ARB-L21-5000
- USB Type-C kabel za punjenje
- Vrpca za nošenje oko ruke
- Zamjenski O-prsten
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





