Fenix Light E-Star LED džepna svjetiljka baterijski pogon 100 lm 128 g
- Kataloški br:
- 3369206 - 62
- Oznaka:
- FEESTAR
- EAN:
- 6942870308203
- Kataloški br:
- 3369206 - 62
- Oznaka:
- FEESTAR
- EAN:
- 6942870308203
Fenix Light E-Star LED džepna svjetiljka baterijski pogon 100 lm 128 g
170.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
170.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 100 lm - 199.9 lm |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Napajanje | baterijski pogon |
| Svjetlosni domet (maks.) | 40 m |
| Težina | 128 g |
| dim. | (D x Š x V) 135 x 53 x 24 mm |
| Broj žarulja | 1 |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 10 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 120 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 6 h |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 4 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 7 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 100 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 1 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 3 lm |
| Materijal | ABS plastika |
| Širina | 53 mm |
| Visina | 24 mm |
| Dužina | 135 mm |
| Vrsta zaštite | IP24 |
Opis
Opis
Klasična dinamo svjetiljka se vratila - Fenix E-Star dinamo svjetiljka s punjivom baterijom i USB-om. Fenix E-STAR je prijenosna svjetiljka na baterije. Budući da svjetiljka ima dinamo, može se koristiti i kao rezervna svjetiljka za dulje aktivnosti na otvorenom.
Fenix E-STAR ima četiri različite razine svjetline.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Fenix E-STAR ima četiri različite razine svjetline.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Maksimalni izlaz 100 lumena, maksimalni domet snopa 40 metara
- Visokokvalitetna PC leća
- Podržava punjenje putem USB Type-C kabela
- Izrađeno od ABS plastike
Opseg isporuke
- Svjetiljka Fenix E-Star
- USB-C kabel za punjenje
- Vrpca za nošenje oko ruke
- Ni-MH baterija od 1300 mAh
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





