Fenix Light E01 V2.0 LED džepna svjetiljka baterijski pogon 100 lm 13 g
- Kataloški br:
- 3369202 - 62
- Oznaka:
- FEE01V2-Blau
- EAN:
- 6942870307534
- Kataloški br:
- 3369202 - 62
- Oznaka:
- FEE01V2-Blau
- EAN:
- 6942870307534
Fenix Light E01 V2.0 LED džepna svjetiljka baterijski pogon 100 lm 13 g
62.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
62.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 100 lm - 199.9 lm |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Napajanje | baterijski pogon |
| Boja | plava boja |
| Svjetlosni domet (maks.) | 35 m |
| Težina | 13 g |
| dim. | (D x Š x V) 66.5 x 15 x 14 mm |
| Broj žarulja | 1 |
| Svjetlosni tok (visok) | 100 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 5 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 25 lm |
| Širina | 15 mm |
| Visina | 14 mm |
| Dužina | 66.5 mm |
| Vrsta zaštite | IP68 |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Cree XP-G2 S3 LED s vijekom trajanja od 50.000 sati
- za 1x AAA / Micro bateriju ili NiMH bateriju
- Ultra kompaktna EDC veličina za svakodnevno nošenje
- Upravljanje jednom rukom s rotacijskim prekidačem
- Lagano kućište obrađeno CNC-om
- Premium eloksiranje tipa III
- maks. domet 35 metara
- Intenzitet: maks. 304 kandela
- Otpornost na udarce: 1 metar
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Fenix E01 V2.0 LED svjetiljka
- Pairdeer AAA baterije
- prsten za ključeve
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





