Fenix Light E03R V2.0 LED džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju 500 lm 30 g
- Kataloški br:
- 3369196 - 62
- Oznaka:
- FEE03RV2-Grau
- EAN:
- 6942870309552
- Kataloški br:
- 3369196 - 62
- Oznaka:
- FEE03RV2-Grau
- EAN:
- 6942870309552
Fenix Light E03R V2.0 LED džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju 500 lm 30 g
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 500 lm - 999.9 lm |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Boja | siva |
| Svjetlosni domet (maks.) | 90 m |
| Težina | 30 g |
| dim. | (D x Š x V) 52.5 x 26 x 13 mm |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 1.5 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 6.5 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 2 h |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 20 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 50 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 500 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 30 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 150 lm |
| Širina | 26 mm |
| Visina | 13 mm |
| Dužina | 52.5 mm |
Opis
Opis
Fenix E03R V2.0 je malen i kompaktan, što ga čini savršenom EDC veličinom. Puni se putem USB Type-C priključka za punjenje.
Posebnost svjetiljke je pozicijsko svjetlo koje Fenix prvi put koristi, opcionalno u crvenoj i zelenoj boji, koje korisnik može aktivirati po potrebi kako bi lako pronašao E03R V2.0.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebnost svjetiljke je pozicijsko svjetlo koje Fenix prvi put koristi, opcionalno u crvenoj i zelenoj boji, koje korisnik može aktivirati po potrebi kako bi lako pronašao E03R V2.0.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- maks. 500 lumena / ,sjek. Domet od 90 metara
- Bijelo i crveno svjetlo
- ugrađena baterija od 400 mAh
- USB Type-C priključak za punjenje
- Prikaz stanja napunjenosti baterije
- Zaštita od pregrijavanja
Opseg isporuke
- E03R V2.0 LED svjetlo za privjesak za ključeve
- Privjesak za ključeve
- USB-C kabel za punjenje
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





