Fenix Light E09R LED džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju 600 lm 45 g
- Kataloški br:
- 3369192 - 62
- Oznaka:
- FEE09R
- EAN:
- 6942870308012
- Kataloški br:
- 3369192 - 62
- Oznaka:
- FEE09R
- EAN:
- 6942870308012
Fenix Light E09R LED džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju 600 lm 45 g
170.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
170.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 500 lm - 999.9 lm |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Boja | crna |
| Svjetlosni domet (maks.) | 124 m |
| Težina | 45 g |
| dim. | (D x Š x V) 79 x 19.3 x 18.4 mm |
| Broj žarulja | 1 |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 1.5 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 16 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 4 h |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 28 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 56 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 600 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 25 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 100 lm |
| Materijal | aluminij |
| Širina | 19.3 mm |
| Visina | 18.4 mm |
| Dužina | 79 mm |
| Vrsta zaštite | IP68 |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Maksimalna svjetlina 600 lumena i maksimalni domet 124 metra
- Luminus SST20 LED s vijekom trajanja od 50.000 sati
- Ugrađena LiPo baterija od 800 mAh
- Skriveni USB-C priključak za punjenje
- Metalni prekidač za uključivanje/isključivanje i svjetlinu
- Instant rafal
- Visoko učinkovita leća s antirefleksnim premazom
- Izrađen od robusnog i izdržljivog aluminija A6061-T6
- Izdržljiva tvrdo anodizirana površina vrhunskog kvaliteta tipa HAIII
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- E09R LED svjetlo za privjesak za ključeve
- USB-C kabel za punjenje
- Privjesak za ključeve
- Zamjenski O-prsten
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





