Fenix Light E12 V3.0 LED džepna svjetiljka baterijski pogon 200 lm 53.9 g
- Kataloški br:
- 3369319 - 62
- Oznaka:
- FEE12V3
- EAN:
- 6942870310909
- Kataloški br:
- 3369319 - 62
- Oznaka:
- FEE12V3
- EAN:
- 6942870310909
Fenix Light E12 V3.0 LED džepna svjetiljka baterijski pogon 200 lm 53.9 g
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 200 lm - 499.9 lm |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Napajanje | baterijski pogon |
| Boja | crna |
| Svjetlosni domet (maks.) | 78 m |
| Težina | 53.9 g |
| dim. | (D x Š x V) 81.5 x 19.3 x 17.4 mm |
| Broj žarulja | 1 |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 1 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 100 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 15 h |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 12 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 30 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 200 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 5 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 30 lm |
| Materijal | aluminij |
| Širina | 19.3 mm |
| Visina | 17.4 mm |
| Dužina | 81.5 mm |
| Vrsta zaštite | IP68 |
Opis
Opis
Fenix E12 V3.0 je lagana, prijenosna EDC svjetiljka. Obostrana kopča za tijelo i magnetski poklopac omogućuju udobno korištenje bez upotrebe ruku.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Nema potrošnje u stanju pripravnosti kada je isključeno
- Upravljanje jednom rukom putem stražnjeg prekidača
- Magnetni završni poklopac za korištenje bez ruku
- Dvosmjerna kopča i stalak za svijeće = svestrana primjena
- Izrađeno od izdržljivog kućišta od aluminija A6061-T6
- Tvrda anodizacija vrhunskog tipa HAIII s završnom obradom otpornom na abraziju
Opseg isporuke
- Svjetiljka Fenix E12 V3.0
- AA baterija
- Zamjenski O-prsten
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





