Fenix Light E18R V2.0 LED džepna svjetiljka Li-ionskI akumulatori ili na baterije 1200 lm 56 g
- Kataloški br:
- 3369190 - 62
- Oznaka:
- FEE18RV2
- EAN:
- 6942870308944
- Kataloški br:
- 3369190 - 62
- Oznaka:
- FEE18RV2
- EAN:
- 6942870308944
Fenix Light E18R V2.0 LED džepna svjetiljka Li-ionskI akumulatori ili na baterije 1200 lm 56 g
230.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
230.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 1000 lm - |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Napajanje | Li-ionskI akumulatori ili na baterije |
| Boja | crna |
| Svjetlosni domet (maks.) | 146 m |
| Težina | 56 g |
| dim. | (Ø x D) 22 mm x 67 mm |
| Broj žarulja | 1 |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 1 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 15 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 2 h |
| Svjetlosni tok (visok) | 1200 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 30 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 150 lm |
| Materijal | aluminij |
| Dužina | 67 mm |
| Promjer | 22 mm |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Maksimalno 1200 lumena i domet od 146 metara
- Luminus SST40 hladno bijela LED dioda
- Rad s litij-ionskom baterijom ARB-L16-700P ili, u načinu rada u nuždi, baterijom CR123A (u načinu rada u nuždi dostupna su maksimalno 3 načina rada)
- Punjivo putem standardnog USB-C kabela (uključeno)
- Razni osigurači za uključivanje
- Prikaz kapaciteta
- Bočni prekidač za upravljanje jednom rukom
- Magnetni završni poklopac
- Zaštita od nepravilno umetnute baterije
- Inteligentna zaštita od pregrijavanja
- Upozorenje na niski napon
- Digitalna kontrola za uglavnom konstantnu svjetlinu
- izrađeno od visokokvalitetnog aluminija
- visokokvalitetni premaz tipa III HA
- 5 razina svjetline i stroboskop, uključujući mjesečinu
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Svjetiljka E18R V2.0
- Baterija ARB-L16-700P
- USB-C kabel za punjenje
- Vrpca za nošenje oko ruke
- Zamjenski O-prsten
- Kopča za remen
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





