Fenix Light E20 V2.0 LED džepna svjetiljka baterijski pogon 350 lm 42 g
- Kataloški br:
- 3369189 - 62
- Oznaka:
- FEE20V2
- EAN:
- 6942870307381
- Kataloški br:
- 3369189 - 62
- Oznaka:
- FEE20V2
- EAN:
- 6942870307381
Fenix Light E20 V2.0 LED džepna svjetiljka baterijski pogon 350 lm 42 g
170.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
170.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 200 lm - 499.9 lm |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Napajanje | baterijski pogon |
| Boja | crna |
| Svjetlosni domet (maks.) | 126 m |
| Težina | 42 g |
| dim. | (D x Š x V) 127 x 21 x 16.8 mm |
| Broj žarulja | 1 |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 4 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 140 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 34 h |
| Svjetlosni tok (visok) | 350 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 5 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 30 lm |
| Materijal | aluminij |
| Širina | 21 mm |
| Visina | 16.8 mm |
| Dužina | 127 mm |
| Napon | 1.2 V |
Opis
Opis
Fenix E20 V2.0 je svjetiljka za 2 obične AA / Mignon baterije koja pruža do 350 lumena svjetline na udaljenosti od 126 metara.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Luminus SST20 LED s vijekom trajanja od 50.000 sati
- Rad s 2 x AA alkalne baterije ili NiMH punjive baterije
- Digitalna kontrola za uglavnom konstantnu svjetlinu
- Inteligentna zaštita od pregrijavanja
- Zaštita od nepravilno umetnutih baterija
- Rukovanje jednom rukom
- A6061-T6 aluminij
- Premium tip HAIII anodizacija
- Kaljena ultra-prozirna staklena leća s antirefleksnim premazom
Opseg isporuke
- Fenix E20 V2.0
- Vrpca za nošenje oko ruke
- Zamjenski O-prsten
- 2 Mignon / AA baterije
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





