Fenix Light E28R V2.0 LED džepna svjetiljka Li-ionskI akumulatori ili na baterije 1700 lm 128 g
- Kataloški br:
- 3369188 - 62
- Oznaka:
- FEE28RV2
- EAN:
- 6942870310534
- Kataloški br:
- 3369188 - 62
- Oznaka:
- FEE28RV2
- EAN:
- 6942870310534
Fenix Light E28R V2.0 LED džepna svjetiljka Li-ionskI akumulatori ili na baterije 1700 lm 128 g
260.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
260.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 1000 lm - |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Napajanje | Li-ionskI akumulatori ili na baterije |
| Boja | crna |
| Svjetlosni domet (maks.) | 273 m |
| Težina | 128 g |
| dim. | (D x Š x V) 121 x 26.5 x 22.5 mm |
| Broj žarulja | 1 |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 3 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 37 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 17 h |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 45 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 80 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 1700 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 50 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 150 lm |
| Širina | 26.5 mm |
| Visina | 22.5 mm |
| Dužina | 121 mm |
| Vrsta zaštite | IP68 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





