Fenix Light FD41 LED džepna svjetiljka baterijski pogon 190 lm 160 g
- Kataloški br:
- 3369323 - 62
- Oznaka:
- FEFD41Grün
- EAN:
- 6942870306162
- Kataloški br:
- 3369323 - 62
- Oznaka:
- FEFD41Grün
- EAN:
- 6942870306162
Fenix Light FD41 LED džepna svjetiljka baterijski pogon 190 lm 160 g
355.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
355.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 100 lm - 199.9 lm |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Napajanje | baterijski pogon |
| Boja | crna |
| Svjetlosni domet (maks.) | 183 m |
| Težina | 160 g |
| dim. | (Ø x D) 25.4 mm x 146 mm |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 20 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 175 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 63 h |
| Svjetlosni tok (visok) | 190 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 5 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 30 lm |
| Materijal | aluminij |
| Dužina | 146 mm |
| Promjer | 25.4 mm |
| Vrsta zaštite | IPX8 |
Opis
Opis
Fenix FD41 Green je svjetiljka sa zelenim svjetlom koje se može fokusirati pomoću optičkog sustava. Okretanjem prstena za fokusiranje mijenja se položaj glave lampe u odnosu na LED i omogućuje se kontinuirano fokusiranje između jakog i reflektorskog osvjetljenja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Digitalna kontrola za konzistentnu svjetlinu
- Zaštita od nepravilno umetnutih baterija
- Inteligentna zaštita od pregrijavanja kako bi se izbjegla visoka temperatura površine
- Taktički repni prekidač za kratkotrajnu i stalnu aktivaciju
- Bočni prekidač za podešavanje razine svjetla
- Izrađeno od visokokvalitetnog aluminija
- Tvrdo anodizirana površina vrhunskog tipa III
- Visokoučinkovita leća s potpuno reflektirajućim premazom
Opseg isporuke
- Fenix FD41 Zeleni
- Futrola
- Uzica za vrpcu
- O-prsten
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





