Fenix Light LD02 V2.0 LED džepna svjetiljka baterijski pogon 70 lm 24 g
- Kataloški br:
- 3369185 - 62
- Oznaka:
- FELD02V2
- EAN:
- 6942870305936
- Kataloški br:
- 3369185 - 62
- Oznaka:
- FELD02V2
- EAN:
- 6942870305936
Fenix Light LD02 V2.0 LED džepna svjetiljka baterijski pogon 70 lm 24 g
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 50 lm - 99.9 lm |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Napajanje | baterijski pogon |
| Boja | crna |
| Svjetlosni domet (maks.) | 48 m |
| Težina | 24 g |
| dim. | (Ø) 13.5 mm |
| Broj žarulja | 1 |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 1 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 75 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 3 h |
| Svjetlosni tok (visok) | 70 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 1 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 25 lm |
| Materijal | aluminij |
| Širina | 92 mm |
| Promjer | 13.5 mm |
| Vrsta zaštite | IP68 |
Opis
Opis
Mala Fenix svjetiljka za običnu AAA bateriju je ažurirana i sada je Fenix LD02 V2 LED svjetiljka s UV svjetlom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Domet: maks. 48 Intenzitet: svijetlo 580cd / srednje 185cd / tamno 10cd Otpornost na udarce: 1m Vodootpornost: IP68, 2 metra
- Cree XQ-E HI LED (CRI 90 / 3000K), vijek trajanja 50.000 sati
- 365nm UV LED
- Napaja se 1 AAA / mikro baterijom
- Digitalna kontrola za konzistentnu svjetlinu
- Zaštita od nepravilno umetnute baterije
- Granični prekidač za uključivanje i isključivanje i odabir svjetline
- Izrađeno od visokokvalitetnog aluminija i nehrđajućeg čelika
- Premium eloksiranje tipa III
- Visokokvalitetna optička leća
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





