Fenix Light LD12R LED džepna svjetiljka Li-ionskI akumulatori ili na baterije 600 lm 74 g
- Kataloški br:
- 3369184 - 62
- Oznaka:
- FELD12R
- EAN:
- 6942870310190
- Kataloški br:
- 3369184 - 62
- Oznaka:
- FELD12R
- EAN:
- 6942870310190
Fenix Light LD12R LED džepna svjetiljka Li-ionskI akumulatori ili na baterije 600 lm 74 g
240.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
240.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 500 lm - 999.9 lm |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Napajanje | Li-ionskI akumulatori ili na baterije |
| Boja | crna |
| Svjetlosni domet (maks.) | 186 m |
| Težina | 74 g |
| dim. | (D x Š x V) 121 x 22 x 19 mm |
| Broj žarulja | 1 |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 1 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 16 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 3 h |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 40 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 90 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 600 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 30 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 150 lm |
| Širina | 22 mm |
| Visina | 19 mm |
| Dužina | 121 mm |
| Vrsta zaštite | IP68 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





