Fenix Light LD22 V2.0 LED džepna svjetiljka Li-ionskI akumulatori ili na baterije 800 lm 96 g
- Kataloški br:
- 3369182 - 62
- Oznaka:
- FELD22V2
- EAN:
- 6942870308708
- Kataloški br:
- 3369182 - 62
- Oznaka:
- FELD22V2
- EAN:
- 6942870308708
Fenix Light LD22 V2.0 LED džepna svjetiljka Li-ionskI akumulatori ili na baterije 800 lm 96 g
260.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
260.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 500 lm - 999.9 lm |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Napajanje | Li-ionskI akumulatori ili na baterije |
| Boja | crna |
| Svjetlosni domet (maks.) | 214 m |
| Težina | 96 g |
| dim. | (D x Š x V) 148 x 21.5 x 18 mm |
| Broj žarulja | 1 |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 2 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 220 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 7 h |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 11 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 76 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 800 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 30 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 100 lm |
| Materijal | aluminij |
| Širina | 21.5 mm |
| Visina | 18 mm |
| Dužina | 148 mm |
| Vrsta zaštite | IP68 |
Opis
Opis
Fenix LD22 je "originalna" Fenix svjetiljka, nekoliko puta poboljšana i sada dostupna u verziji LD22 V2.0.
Dok su svi prethodni LD22 mogli raditi samo s običnim AA / Mignon alkalnim baterijama i NiMH punjivim baterijama, novi LD22 V2.0 sada je prikladan i za moderne Li-Ion baterije. U isporuci je čak i Li-ionska baterija koja se može puniti putem USB-a. Međutim, uvijek se možete osloniti na obične alkalne baterije i NiMH punjive baterije ako je potrebno.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Dok su svi prethodni LD22 mogli raditi samo s običnim AA / Mignon alkalnim baterijama i NiMH punjivim baterijama, novi LD22 V2.0 sada je prikladan i za moderne Li-Ion baterije. U isporuci je čak i Li-ionska baterija koja se može puniti putem USB-a. Međutim, uvijek se možete osloniti na obične alkalne baterije i NiMH punjive baterije ako je potrebno.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Luminus SST20 WXS LED s vijekom trajanja od 50.000 sati
- Koristi punjivu bateriju od 1100mAH ili 2 AA / Mignon baterije od 1,5 V
- Priložena baterija za Fenix ARB-L14-1100U ima USB Type-C priključak za punjenje
- integrirana LED lampica svijetli crveno
- i postaje plavo kada je punjenje završeno. Vrijeme punjenja je otprilike 4 sata
- Temperatura boje: 5500 - 6000K Temperatura boje: 5500 - 6000K
- vodootpornost prema IP68 standardu
- Digitalna kontrola za konzistentnu svjetlinu
- Zaštita od zamjene polova
- Izrađeno od visokokvalitetnog aluminija
Opseg isporuke
- Fenix LD22 V2.0
- 2 AA baterije
- Baterija ARB-L14-1100U
- USB-C kabel za punjenje
- Vrpca za nošenje oko ruke
- Futrola
- Zamjenski O-prsten
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





