Fenix Light LD30R LED džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju 1700 lm 132 g
- Kataloški br:
- 3369181 - 62
- Oznaka:
- FELD30R
- EAN:
- 6942870310473
- Kataloški br:
- 3369181 - 62
- Oznaka:
- FELD30R
- EAN:
- 6942870310473
Fenix Light LD30R LED džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju 1700 lm 132 g
325.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
325.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 1000 lm - |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Boja | crna |
| Svjetlosni domet (maks.) | 267 m |
| Težina | 132 g |
| dim. | (D x Š x V) 129.7 x 26.5 x 22.6 mm |
| Broj žarulja | 1 |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 3 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 37 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 15 h |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 45 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 80 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 1700 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 50 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 150 lm |
| Materijal | aluminij |
| Širina | 26.5 mm |
| Visina | 22.6 mm |
| Dužina | 129.7 mm |
| Vrsta zaštite | IP68 |
Opis
Opis
Fenix LD30R je lagana i snažna vanjska svjetiljka s baterijom od 3400 mAh. Ima USB Type-C priključak za punjenje priložene baterije.
Svjetiljka ima maksimalni izlaz od 1700 lumena s maksimalnim dometom snopa od 267 metara.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Svjetiljka ima maksimalni izlaz od 1700 lumena s maksimalnim dometom snopa od 267 metara.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Napaja se s 1x Fenix ARB-L18-3400 18650 baterijom
- Maksimalni svjetlosni izlaz 1700 lumena i domet snopa 267 metara
- 1 Luminus SST40 LED s vijekom trajanja od 50.000 sati
- Taktički granični prekidač za trenutno i kontinuirano svjetlo
- Jednostavan odabir svjetline pomoću bočnog prekidača
- Upozorenje na niski napon
- Inteligentna zaštita od pregrijavanja
- Aluminijsko kućište
- Premium eloksiranje kućišta tipa III
- Temperatura boje oko 6000K
Opseg isporuke
- Fenix LD30R
- Baterija ARB-L18-3400
- USB kabel za punjenje tipa C
- Futrola
- Vrpca za nošenje oko ruke
- O-prsten
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





