Fenix Light LR35R LED džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju 10000 lm 239 g
- Kataloški br:
- 3369213 - 62
- Oznaka:
- FELR35R
- EAN:
- 6942870307442
- Kataloški br:
- 3369213 - 62
- Oznaka:
- FELR35R
- EAN:
- 6942870307442
Fenix Light LR35R LED džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju 10000 lm 239 g
760.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
760.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 1000 lm - |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Boja | crna |
| Svjetlosni domet (maks.) | 500 m |
| Težina | 239 g |
| dim. | (D x Š x V) 140 x 51.5 x 46.5 mm |
| Broj žarulja | 6 |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 1.5 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 80 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 8 h |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 30 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 105 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 10000 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 50 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 450 lm |
| Materijal | aluminij |
| Širina | 51.5 mm |
| Visina | 46.5 mm |
| Dužina | 140 mm |
| Vrsta zaštite | IP68 |
Opis
Opis
Posebne značajke
- 6 Luminus SST40 LED dioda s vijekom trajanja od 50.000 sati
- Maksimalna svjetlina 10.000 lumena
- Maksimalni domet 500 metara
- Uključuje 2 x 21700 Li-Ion baterije s iznimno visokim performansama. Punjenje putem USB Type-C priključka.
- Izravni prikaz kapaciteta
- Blokada tipki
- Inteligentna zaštita od pregrijavanja
- Funkcija memorije za posljednju korištenu razinu svjetline
- Premium tip HAIII anodizacija
- Otpornost na udarce: 1 metar
- Vodootpornost: IP68, 2 metra
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- LR35R LED svjetiljka
- 2 x ARB-L21-4000P Li-ionske baterije
- USB Type-C kabel za punjenje
- Futrola
- Vrpca za nošenje oko ruke
- Zamjenski O-prsten
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





