Fenix Light LR40R V2.0 LED džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju 15000 lm 842.5 g
- Kataloški br:
- 3369212 - 62
- Oznaka:
- FELR40RV2
- EAN:
- 6942870309736
- Kataloški br:
- 3369212 - 62
- Oznaka:
- FELR40RV2
- EAN:
- 6942870309736
Fenix Light LR40R V2.0 LED džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju 15000 lm 842.5 g
1,115.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,115.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 1000 lm - |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Boja | crna |
| Svjetlosni domet (maks.) | 900 m |
| Težina | 842.5 g |
| dim. | (D x Š x V) 175 x 82 x 55 mm |
| Broj žarulja | 17 |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 2.5 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 6 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 2.5 h |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 400 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 600 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 15000 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 1500 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 5000 lm |
| Materijal | aluminij |
| Širina | 82 mm |
| Visina | 55 mm |
| Dužina | 175 mm |
| Vrsta zaštite | IP68 |
Opis
Opis
Fenix LR40R V2.0 je punjiva svjetiljka s maksimalnim izlazom od 15.000 lumena i maksimalnim dometom snopa od 900 metara.
Kombinira spot i reflektor u nekoliko načina osvjetljenja kojima se može upravljati jednom rukom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Kombinira spot i reflektor u nekoliko načina osvjetljenja kojima se može upravljati jednom rukom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Maksimalni svjetlosni izlaz od 15000 lumena i domet snopa od 900 metara
- Luminus SFT70 LED i šesnaest Lumileds HL2X LED dioda
- Rad s baterijskim paketom koji se sastoji od 3x 21700 5000mAh Li-ion baterije
- Kompaktno kućište
- Rotirajući prekidač i elektronički prekidač za jednostavno rukovanje
- Načini svjetla reflektora, reflektora i kombiniranog osvjetljenja
- Inteligentni senzor za izbjegavanje odsjaja iz neposredne blizine
- USB Type-C priključak za brzo punjenje i USB Type-A priključak za pražnjenje
- Premium tip HAIII anodizacija
- Izrađeno od aluminija A6061-T6
Opseg isporuke
- Fenix LR40R V2.0
- Kabel za punjenje tipa C
- Vrpca za nošenje oko ruke
- Futrola
- O-prsten
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





