Fenix Light PD25R LED džepna svjetiljka Li-ionskI akumulatori ili na baterije 800 lm 78 g
- Kataloški br:
- 3369179 - 62
- Oznaka:
- FEPD25R
- EAN:
- 6942870309040
- Kataloški br:
- 3369179 - 62
- Oznaka:
- FEPD25R
- EAN:
- 6942870309040
Fenix Light PD25R LED džepna svjetiljka Li-ionskI akumulatori ili na baterije 800 lm 78 g
260.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
260.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 500 lm - 999.9 lm |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Napajanje | Li-ionskI akumulatori ili na baterije |
| Boja | crna |
| Svjetlosni domet (maks.) | 250 m |
| Težina | 78 g |
| dim. | (D x Š x V) 92 x 24 x 24 mm |
| Broj žarulja | 1 |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 1.5 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 16 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 3 h |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 48 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 107 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 800 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 30 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 150 lm |
| Materijal | aluminij |
| Širina | 24 mm |
| Visina | 24 mm |
| Dužina | 92 mm |
| Vrsta zaštite | IP68 |
Opis
Opis
Svjetiljka Fenix PD25R može se puniti pomoću USB Type-C priključka za punjenje. Ima svjetlosni izlaz od maksimalno 800 lumena i domet snopa od maksimalno 250 metara.
PD25R se može napajati litij-ionskom baterijom 16340 (uključena) ili baterijom CR123A (u načinu rada za nuždu dostupna su maksimalno 3 načina rada). Fenix PD25R ima indikator razine baterije i taktički prekidač na stražnjoj strani. To vam omogućuje uključivanje i isključivanje svjetiljke te odabir šest načina osvjetljenja pomoću prekidača sa strane. Dvostrana kopča za tijelo omogućuje jednostavno pričvršćivanje svjetiljke na ruksak, pojas itd. Kompaktna svjetiljka je otporna na prašinu i vodu prema IP68 standardu te je savršena za gotovo svaku aktivnost na otvorenom ili radnu aktivnost.
Ovaj tekst je strojno preveden.
PD25R se može napajati litij-ionskom baterijom 16340 (uključena) ili baterijom CR123A (u načinu rada za nuždu dostupna su maksimalno 3 načina rada). Fenix PD25R ima indikator razine baterije i taktički prekidač na stražnjoj strani. To vam omogućuje uključivanje i isključivanje svjetiljke te odabir šest načina osvjetljenja pomoću prekidača sa strane. Dvostrana kopča za tijelo omogućuje jednostavno pričvršćivanje svjetiljke na ruksak, pojas itd. Kompaktna svjetiljka je otporna na prašinu i vodu prema IP68 standardu te je savršena za gotovo svaku aktivnost na otvorenom ili radnu aktivnost.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- vodootporno prema IP-68
- Vijek trajanja 50.000 sati
- Koristi 1 x 16340 Li-Ion bateriju ili 1 x CR123A bateriju u hitnom načinu rada (maksimalno 3 načina rada mogu se generirati s tim kapacitetom)
- Punjenje putem USB Type-C
- Kaljeno stakleno staklo s antirefleksnim premazom
- Zaštita od zamjene polova
- Izrađeno od visokokvalitetnog aluminija
Opseg isporuke
- Fenix PD25R
- Baterija za Fenix ARB-L16-700P
- USB Type-C kabel za punjenje
- Kopča za remen
- uzica za zglob
- Zamjenski O-prsten
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





