Fenix Light PD32R LED džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju 1400 lm 136 g
- Kataloški br:
- 3369177 - 62
- Oznaka:
- FEPD32R
- EAN:
- 6942870310893
- Kataloški br:
- 3369177 - 62
- Oznaka:
- FEPD32R
- EAN:
- 6942870310893
Fenix Light PD32R LED džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju 1400 lm 136 g
325.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
325.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 1000 lm - |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Boja | crna |
| Svjetlosni domet (maks.) | 344 m |
| Težina | 136 g |
| dim. | (D x Š x V) 135 x 26.5 x 23.6 mm |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 2.3 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 70 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 16 h |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 42 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 92 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 1400 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 20 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 100 lm |
| Materijal | aluminij |
| Širina | 26.5 mm |
| Visina | 23.6 mm |
| Dužina | 135 mm |
| Vrsta zaštite | IP68 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





