Fenix Light PD35 V3.0 LED džepna svjetiljka Li-ionskI akumulatori ili na baterije 1700 lm 83.5 g
- Kataloški br:
- 3369175 - 62
- Oznaka:
- FEPD35V3
- EAN:
- 6942870308180
- Kataloški br:
- 3369175 - 62
- Oznaka:
- FEPD35V3
- EAN:
- 6942870308180
Fenix Light PD35 V3.0 LED džepna svjetiljka Li-ionskI akumulatori ili na baterije 1700 lm 83.5 g
325.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
325.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 1000 lm - |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Napajanje | Li-ionskI akumulatori ili na baterije |
| Boja | crna |
| Svjetlosni domet (maks.) | 357 m |
| Težina | 83.5 g |
| dim. | (D x Š x V) 134 x 25.4 x 22.8 mm |
| Broj žarulja | 1 |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 1.5 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 230 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 8 h |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 20 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 109 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 1700 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 5 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 150 lm |
| Materijal | aluminij |
| Širina | 25.4 mm |
| Visina | 22.8 mm |
| Dužina | 134 mm |
| Vrsta zaštite | IP68 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)





