Fenix Light TK20R UE LED džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju 2800 lm 135 g
- Kataloški br:
- 3369163 - 62
- Oznaka:
- FETK20RUE-Tropic Green
- EAN:
- 6942870310114
- Kataloški br:
- 3369163 - 62
- Oznaka:
- FETK20RUE-Tropic Green
- EAN:
- 6942870310114
Fenix Light TK20R UE LED džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju 2800 lm 135 g
535.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
535.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 1000 lm - |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Boja | Tropical Green |
| Svjetlosni domet (maks.) | 465 m |
| Težina | 135 g |
| dim. | (D x Š x V) 153.7 x 34 x 25.4 mm |
| Broj žarulja | 1 |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 3 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 40 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 9 h |
| Svjetlosni tok (visok) | 2800 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 30 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 350 lm |
| Širina | 34 mm |
| Visina | 25.4 mm |
| Dužina | 153.7 mm |
| Vrsta zaštite | IP68 |
Opis
Opis
TK20R UE je taktička svjetiljka s maksimalnim svjetlosnim opterećenjem od 2800 lumena i dometom do 465 metara. FlexiSensa prekidač omogućuje vam brz odabir načina rada. Fenix TK20R UE ima taktički prekidač za uključivanje/isključivanje i rotacijski prekidač.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- SFT70 LED
- Vijek trajanja 50.000 sati
- Rad s baterijom Fenix ARB-L21-5000 V2.0
Opseg isporuke
- Fenix TK20R UE
- ARB-L21-5000 V2.0
- USB Type-C kabel za punjenje
- Futrola
- Vrpca za nošenje oko ruke
- 2 zamjenska O-prstena
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





