Fenix Light TK20R V2.0 LED džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju 3000 lm 204 g
- Kataloški br:
- 3369165 - 62
- Oznaka:
- FETK20RV2
- EAN:
- 6942870308647
- Kataloški br:
- 3369165 - 62
- Oznaka:
- FETK20RV2
- EAN:
- 6942870308647
Fenix Light TK20R V2.0 LED džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju 3000 lm 204 g
505.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
505.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 1000 lm - |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Boja | crna |
| Svjetlosni domet (maks.) | 475 m |
| Težina | 204 g |
| dim. | (D x Š x V) 152 x 34 x 25.4 mm |
| Broj žarulja | 1 |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 3 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 48 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 7 h |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 45 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 150 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 3000 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 30 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 350 lm |
| Materijal | aluminij |
| Širina | 34 mm |
| Visina | 25.4 mm |
| Dužina | 152 mm |
| Vrsta zaštite | IP68 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





