Fenix Light TK25Red LED džepna svjetiljka Li-ionskI akumulatori ili na baterije 1000 lm 156.5 g
- Kataloški br:
- 3369344 - 62
- Oznaka:
- FETK25Red
- EAN:
- 6942870305639
- Kataloški br:
- 3369344 - 62
- Oznaka:
- FETK25Red
- EAN:
- 6942870305639
Fenix Light TK25Red LED džepna svjetiljka Li-ionskI akumulatori ili na baterije 1000 lm 156.5 g
325.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
325.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 1000 lm - |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Napajanje | Li-ionskI akumulatori ili na baterije |
| Boja | crna |
| Svjetlosni domet (maks.) | 225 m |
| Težina | 156.5 g |
| dim. | (Ø x D) 40 mm x 142.6 mm |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 5 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 110 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 22 h |
| Svjetlosni tok (visok) | 1000 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 15 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 100 lm |
| Dužina | 142.6 mm |
| Promjer | 40 mm |
| Vrsta zaštite | IP68 |
Opis
Opis
Fenix TK25 Red je posebno dizajniran za lov. Inovativna struktura prebacivanja načina rada omogućuje jednostavno prebacivanje između bijelog i crvenog svjetla (valna duljina 630 nm) okretanjem glave svjetiljke u bilo kojem smjeru.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Cree XP-G2 S3 LED diode i XP-E2 crvene LED diode (valna duljina 630 nm)
- Regulira se digitalno za konstantnu svjetlost
- Taktički granični prekidač s tipkom za trenutno i kontinuirano svjetlo s vijekom trajanja od 50.000 sati
- tvrdo anodizirana površina
- vodootpornost prema IP68 standardu
- posebno obložena leća
- dizajn otporan na kotrljanje
Opseg isporuke
- Fenix TK25Red
- Vrpca za nošenje oko ruke
- Futrola
- Zamjenski O-prsten
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





