Fenix Light TK35UE V2.0 LED džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju 5000 lm 202 g
- Kataloški br:
- 3369157 - 62
- Oznaka:
- FETK35UEV2
- EAN:
- 6942870308432
- Kataloški br:
- 3369157 - 62
- Oznaka:
- FETK35UEV2
- EAN:
- 6942870308432
Fenix Light TK35UE V2.0 LED džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju 5000 lm 202 g
535.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
535.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 1000 lm - |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Boja | crna |
| Svjetlosni domet (maks.) | 400 m |
| Težina | 202 g |
| dim. | (D x Š) 143 mm x 43 mm |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 1.7 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 80 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 4 h |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 32 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 160 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 5000 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 30 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 800 lm |
| Materijal | aluminij |
| Širina | 43 mm |
| Dužina | 143 mm |
| Vrsta zaštite | IP68 |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Luminus SST40 LED s temperaturom boje od cca. 6500K
- maks. 5000 lumena s maks. dometom od 400 metara
- izrađeno od aluminija A6061-T6 / tvrdo eloksirana površina
- Indikator razine baterije i upozorenje na nizak napon
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Fenix TK35UE V2.0
- Futrola
- Vrpca za nošenje oko ruke
- Zamjenski O-prsten
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





