Fenix Light UC02 LED džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju 130 lm 8 g
- Kataloški br:
- 3369349 - 62
- Oznaka:
- FEUC02-Lila
- EAN:
- 6942870304182
- Kataloški br:
- 3369349 - 62
- Oznaka:
- FEUC02-Lila
- EAN:
- 6942870304182
Fenix Light UC02 LED džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju 130 lm 8 g
67.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
67.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 100 lm - 199.9 lm |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Boja | ljubičasta |
| Težina | 8 g |
| dim. | (Ø x D) 14 mm x 43.2 mm |
| Broj žarulja | 2 |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 4 h |
| Svjetlosni tok (visok) | 130 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 10 lm |
| Dužina | 43.2 mm |
| Promjer | 14 mm |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Koristi XP-G2 S2 neutralno bijelu LED diodu i crvene Nichia LED diode s vijekom trajanja od 50 000 sati
- Rad s litij-ionskom baterijom 10180
- Punjenje putem Micro-USB-a
- Zaštita od zamjene polova
- izrađeno od visokokvalitetnog aluminija
- Premium eloksiranje tipa III
- Visokokvalitetna leća s antirefleksnim premazom
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





