Fenix Light UC02SS LED džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju 130 lm 18.4 g
- Kataloški br:
- 3369350 - 62
- Oznaka:
- FEUC02SS-Gold
- EAN:
- 6942870304625
- Kataloški br:
- 3369350 - 62
- Oznaka:
- FEUC02SS-Gold
- EAN:
- 6942870304625
Fenix Light UC02SS LED džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju 130 lm 18.4 g
110.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
110.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 100 lm - 199.9 lm |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Boja | zlatna |
| Svjetlosni domet (maks.) | 48 m |
| Težina | 18.4 g |
| dim. | (Ø x D) 14 mm x 43.2 mm |
| Broj žarulja | 1 |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 4 h |
| Svjetlosni tok (visok) | 130 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 10 lm |
| Materijal | nehrđajući čelik |
| Dužina | 43.2 mm |
| Promjer | 14 mm |
| Vrsta zaštite | IPX8 |
Opis
Opis
Fenix UC02 je kompaktna LED svjetiljka za ključeve koja se može puniti putem micro-USB priključka. Pruža do 130 lumena svjetline. S dvije razine izlazne snage, ova svjetiljka od nehrđajućeg čelika zadovoljava vaše različite potrebe za rasvjetom. Izvrstan dizajn, IP68 klasifikacija i jednostavno rukovanje čine UC02SS pouzdanim i korisnim alatom za rasvjetu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Mikro USB priključak za punjenje
- digitalna kontrola za uglavnom konstantnu svjetlinu
- Zaštita od obrnutog polariteta radi zaštite od nepravilnog postavljanja baterija
- izrađeno od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika
- Visokoučinkovita leća s potpuno reflektirajućim premazom
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





