Fenix Light WF05E džepna svjetiljka Eksplozivna zona: 1, 2 85 lm 54 m
- Kataloški br:
- 3369217 - 62
- Oznaka:
- FEWF05E
- EAN:
- 6942870308548
- Kataloški br:
- 3369217 - 62
- Oznaka:
- FEWF05E
- EAN:
- 6942870308548
Fenix Light WF05E džepna svjetiljka Eksplozivna zona: 1, 2 85 lm 54 m
150.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
150.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Ex zona | 1 2 |
| Boja | crna |
| dim. | (D x Š x V) 135.5 x 19 x 14.9 mm |
| Atex-Nr | Ex ib IIC T4 Gb, Ex ib IIIC T130°C Db |
| LED | 1 |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 11.5 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 80 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 35 h |
| Vrsta | LED |
| Svjetlosni domet (maks.) | 54 m |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 18 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 29 m |
| Svjetlosni tok (područje) | 50 lm - 99.9 lm |
| Svjetlosni tok (visok) | 85 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 10 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 30 lm |
| Materijal | plastika |
| Širina | 19 mm |
| Visina | 14.9 mm |
| Dužina | 135.5 mm |
| Vrsta zaštite | IP66/IP67 |
| Napajanje | baterijski pogon |
| Gustoća vode | da |
Opis
Opis
WF05E je svjetiljka otporna na eksploziju prikladna za upotrebu u potencijalno eksplozivnim atmosferama, ali ne u podzemnim rudnicima. Testirana je prema ATEX, IECEx i CSA standardima. Može se koristiti u područjima Zone 1 i Zone 2 koja sadrže eksplozivne smjese plinova prema IIA, IIB i IIC. Upotreba je moguća i u prašnjavim područjima zona 21 i 22. To bi moglo uključivati, na primjer: petrokemiju, tekstilnu industriju, vatrogasnu brigadu, trafostanice, proizvodnju papira.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Eksplozivno otporna svjetiljka za upotrebu u opasnim područjima
- Cree XP-G2 LED s vijekom trajanja od 50.000 sati
- Radi s 2 AAA Energizer E92, Duracell MN2400 ili Panasonic LR03XWA baterije
- 3 razine svjetline, maks. svjetlina 85 lumena
- Premium tip HAIII anodizacija površine
- Fizička zaštita polariteta od nepravilno umetnutih baterija
- IECEx: Ex ib IIC T4 Gb, Ex ib IIIC T130°C Db IP66/IP68
- ATEX: II 2G Ex ib IIC T4 Gb, II 2D Ex ib IIIC T130°C Db IP66/IP68
- CSA: Ex ib IIC T4 Gb IP66/IP68; Klasa I, Zona 1, AEx ib IIC T4 Gb
- Ex ib IIIC T130°C Db IP66/IP68, Zona 21, AEx ib IIIC T130°C Db IP66/IP68
Opseg isporuke
- 2x AAA baterija
- Vrpca za nošenje oko ruke
- Zamjenski O-prsten
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)





