Fenix Light WF11E džepna svjetiljka Eksplozivna zona: 1, 2 200 lm 185 m
- Kataloški br:
- 3369216 - 62
- Oznaka:
- FEWF11E
- EAN:
- 6942870306636
- Kataloški br:
- 3369216 - 62
- Oznaka:
- FEWF11E
- EAN:
- 6942870306636
Fenix Light WF11E džepna svjetiljka Eksplozivna zona: 1, 2 200 lm 185 m
240.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
240.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Ex zona | 1 2 |
| Boja | crna |
| dim. | (D x Š x V) 167.5 x 24 x 49 mm |
| Atex-Nr | Ex ia IIC T4 Ga, Ex ia IIIC T130° Da IP66/IP67, II 1G Ex ia IIC T4 Ga, II 1D Ex ia IIIC T130° Da |
| LED | 1 |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 10 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 70 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 29.5 h |
| Vrsta | LED |
| Svjetlosni domet (maks.) | 185 m |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 81 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 141 m |
| Svjetlosni tok (područje) | 200 lm - 499.9 lm |
| Svjetlosni tok (visok) | 200 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 30 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 100 lm |
| Materijal | plastika |
| Širina | 24 mm |
| Visina | 49 mm |
| Dužina | 167.5 mm |
| Vrsta zaštite | IP66/IP67 |
| Napajanje | baterijski pogon |
| Gustoća vode | da |
Opis
Opis
Fenix WF11E je ATEX svjetiljka otporna na eksploziju s magnetom i kopčom za remen. Pruža maksimalnu svjetlinu od 200 lumena.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Neutralno bijela Cree XP-G2 LED dioda s vijekom trajanja od 50.000 sati
- Rad s 3x AA baterijama prema popisu u nastavku
- 3 razine svjetline s maks. 200 lumena
- Izrađeno od antistatičke plastike
- Magnetska stražnja strana i magnetska kopča za remen
- Fizička zaštita od obrnutog polariteta u slučaju nepravilno umetnutih baterija. Domet: maks. 185 metara.
- Intenzitet: maks. 8512 kandela
- Otpornost na udarce: 1 metar
- Vodootpornost: IP66 i IP67
- Ex ia IIC T4 Ga
- Ex ia IIIC T130° Da IP66/IP67
- II 1G Ex ia IIC T4 Ga
- II 1D Ex ia IIIC T130° Da IP66/IP67
- Razred I, Odjel 1, Grupe ABCD T4
- Grupe II. divizije 1, EFG
- Klasa III, Odjel 1
Opseg isporuke
- WF11E svjetiljka
- 3 × Energizer E91 AA alkalne baterije
- Zamjenski O-prsten
- Vrpca za nošenje oko ruke
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)





