Fenix Light WT16R LED džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju 300 lm 129 g
- Kataloški br:
- 3369219 - 62
- Oznaka:
- FEWT16R
- EAN:
- 6942870307886
- Kataloški br:
- 3369219 - 62
- Oznaka:
- FEWT16R
- EAN:
- 6942870307886
Fenix Light WT16R LED džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju 300 lm 129 g
260.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
260.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 200 lm - 499.9 lm |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Boja | crna |
| Svjetlosni domet (maks.) | 115 m |
| Težina | 129 g |
| dim. | (D x Š x V) 127 x 37 x 26 mm |
| Broj žarulja | 2 |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 4 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 30 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 9 h |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 35 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 65 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 300 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 30 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 100 lm |
| Materijal | plastika |
| Širina | 37 mm |
| Visina | 26 mm |
| Dužina | 127 mm |
| Vrsta zaštite | IP66 |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Maksimalna svjetlina 300 lumena i maksimalni domet 115 metara
- 2 CREE XP-E2 LED diode i COB reflektor s vijekom trajanja od 50 000 sati
- Ugrađena LiPo baterija od 3,6 V/2000 mAh
- Reflektor, reflektor, bočno svjetlo s bijelim svjetlom i žutim trepćućim svjetlom
- Visokoučinkoviti magneti na dnu i stražnjoj strani za jednostavno pričvršćivanje na metal
- Ravna kopča za remen od nehrđajućeg čelika
- Jednostavan prikaz preostalog kapaciteta baterije
- Izrađeno od visokokvalitetne plastike
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- WT16R svjetiljka
- USB-C kabel za punjenje
- Vrpca za nošenje oko ruke
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





