Fenix Mini-Lite LED džepna svjetiljka 20 h 18 g
- Kataloški br:
- 3466205 - 62
- Oznaka:
- FEMini
- EAN:
- 6942870311548
- Kataloški br:
- 3466205 - 62
- Oznaka:
- FEMini
- EAN:
- 6942870311548
Fenix Mini-Lite LED džepna svjetiljka 20 h 18 g
110.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
110.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Vrijeme svijetljenja (maks.) | 20 h |
| Boja | crna bijela |
| Svjetlosni domet (maks.) | 40 m |
| Težina | 18 g |
| dim. | (D x Š x V) 20 x 52 x 23 mm |
| Težina, napomena | uklj. punjiva baterija |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 100 min |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 20 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 260 min |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 9 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 22 m |
| Širina | 52 mm |
| Visina | 23 mm |
| Dužina | 20 mm |
| Vrsta zaštite | IP66 |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Fenix MINI-LITE svjetiljka, USB-C kabel za punjenje, privjesak za ključeve
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





