GARDENA Haus- & Gartenautomat 4600 Silent aparat za kućnu vodu 4600 l/h
- Kataloški br:
- 3562547 - 62
- EAN:
- 4.06641E+12
- Kataloški br:
- 3562547 - 62
- EAN:
- 4.06641E+12
GARDENA Haus- & Gartenautomat 4600 Silent aparat za kućnu vodu 4600 l/h
625.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
625.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | aparat za kućnu vodu |
| Transportna količina (maks.) | 4600 l/h |
| Boja | tamnosiva |
| Maks. duljina kabla | 1.5 m |
| Snaga (P2) | 600 W |
| Dužina | 450 mm |
| Širina | 200 mm |
| Visina | 240 mm |
| dim. | (D x Š x V) 450 x 200 x 240 mm |
| Težina | 7200 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





