GEEKOM Mini PC Mini IT13 Mini-PC, Intel i5-13600H, with 16 GB RAM and 1T SSD, Windows 11 Pro 8K Intel® Core™ i5 Mobile P
- Kataloški br:
- 3588413 - 62
- Oznaka:
- IT13
- EAN:
- 4064161501819
- Kataloški br:
- 3588413 - 62
- Oznaka:
- IT13
- EAN:
- 4064161501819
GEEKOM Mini PC Mini IT13 Mini-PC, Intel i5-13600H, with 16 GB RAM and 1T SSD, Windows 11 Pro 8K Intel® Core™ i5 Mobile P
2,170.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,170.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 60 Hz 8K 7680 x 4320 Pixel
- Intel® Core™ i5 Mobile Processor 13. gen. (Raptor Lake) 14 Jezgra(-e) / max. 4.9 GHz
- Radna memorija: 16 GB DDR4-RAM
- 512 GB SSD
- Intel
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Mini PC |
| Model | IT13 |
| Osobine prikaza | 60 Hz |
| Rezolucija prikaza | 7680 x 4320 Pixel |
| Razlučivost zaslona | 8K |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor | Intel® Core™ i5 Mobile Processor |
| Procesor / model | Mobile Processor |
| Generacija procesora | 13. gen. (Raptor Lake) |
| Procesorske jezgre (broj) | 14 x |
| Procesor | 2.6 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.9 GHz |
| Jezgre efikasnosti procesora (broj) | 8 |
| Performansne jezgre procesora (broj) | 6 |
| Učinkovitost jezgre procesora osnovni takt | 1.5 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora pojačani takt | 3.6 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora osnovni takt | 2.6 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora pojačani takt | 4.9 GHz |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-RAM |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD priključak | M.2 PCIe |
| SSD 2 priključak | M.2 SATA |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.2 |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 3 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Sučelje | slušalice (3.5 mm jack) |
| Podržane memorijske kartice | SD |
| Širina | 117 mm |
| Visina | 112 mm |
| Dubina | 49.2 mm |
| Težina | 652 g |
| Snaga napajanja | 120 W |
| Određene značajke | integrirana SSD |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Mini IT13 Mini računalo (sadrži 1 integriranu gumbastu bateriju od 3,3 V)
- Držač VESA
- HDMI kabel.
- Mrežni kabel
- Adapter napajanja
- Uputstva za korištenje
- 10x vijci
- Zahvalnica
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)





