Gifas Electric 303259 102095 CEE zidna utičnica 32 A 5-polni 400 V kom.
- Kataloški br:
- 2755073 - 62
- Oznaka:
- 102095
- EAN:
- 4251401404072
- Kataloški br:
- 2755073 - 62
- Oznaka:
- 102095
- EAN:
- 4251401404072
Gifas Electric 303259 102095 CEE zidna utičnica 32 A 5-polni 400 V kom.
210.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
210.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | CEE zidna utičnica |
| Nazivni napon | 400 V |
| Nazivna struja | 32 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 32 A |
| Vrsta zaštite | IPX4 |
| Boja | crvena |
| Sadržaj | 1 St. |
| Broj polova | 5 |
Opis
Opis
CEE ugradbena utičnica od pune gume IPX4 400 V, 32 A, 5-polna, 6 h, 50/60 Hz. Verzija s crvenim preklopnim poklopcem i poniklanim kontaktima
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





