GIGA IPC Barebone GB-BRi3H-1315 Intel® Core™ i3 i3-1315U 4.5 GHz Intel GB-BRI3H-1315
- Kataloški br:
- 3222221 - 62
- Oznaka:
- GB-BRI3H-1315
- EAN:
- 4719331602123
- Kataloški br:
- 3222221 - 62
- Oznaka:
- GB-BRI3H-1315
- EAN:
- 4719331602123
GIGA IPC Barebone GB-BRi3H-1315 Intel® Core™ i3 i3-1315U 4.5 GHz Intel GB-BRI3H-1315
1,365.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,365.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ i3 i3-1315U 13. gen. (Raptor Lake) 6 Jezgra(-e) / max. 4.5 GHz
- Intel
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Barebone |
| Model | GB-BRi3H-1315 |
| Serija procesora | Intel® Core™ i3 |
| Procesor | Intel® Core™ i3 i3-1315U |
| Procesor / model | i3-1315U |
| Generacija procesora | 13. gen. (Raptor Lake) |
| Procesorske jezgre (broj) | 6 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 10 MB |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Bluetooth® verzija | 5.2 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Sučelje | utičnica za slušalice |
| Boja | crna |
| Širina | 124 mm |
| Visina | 49.7 mm |
| Dubina | 120 mm |
| Težina | 0.000 |
| Snaga napajanja | 135 W |
| Bluetooth® | da |
| Visina gradnje | 49.7 mm |
| Broj 10 Gigabit LAN | 1 x |
| Broj USB | 2 x |
| Faktor oblika | M.2 modul |
| Napajanje | strujni pogon |
| Bežična funkcija punjenja | da |
| Potrošnja energije (maks.) | 15 W |
| Broj HDMI priključka | 2 |
| Napajanje strujom | 100 - 240 (prikaz, stručni). V |
| Moguća montaža na zid | 100 x 100 mm VESA standard |
| WLAN | integriran |
| WLAN | da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Vrsta proizvoda: Mini PC Barebone
- Podržana memorija: DDR4-SDRAM
- Broj memorijskih utora: 2
- Maksimalna RAM memorija: 64 GB
- Podržani diskovi za pohranu: HDD i SSD
- Sučelje pogona za pohranu: PCI Express
- Serijski ATA III
- Broj Ethernet LAN priključaka (RJ-45): 1
- Bluetooth verzija: 5.2
- Napajanje: 135W
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)





