Gigabyte grafička kartica AMD Radeon Pro W7900 Radeon PRO W7900 48 GB GDDR6-VRAM PCIe x16 DisplayPort 2.1, mini displayp
- Kataloški br:
- 3386503 - 62
- Oznaka:
- W7900 AI TOP 48G
- EAN:
- 4719331354817
- Kataloški br:
- 3386503 - 62
- Oznaka:
- W7900 AI TOP 48G
- EAN:
- 4719331354817
Gigabyte grafička kartica AMD Radeon Pro W7900 Radeon PRO W7900 48 GB GDDR6-VRAM PCIe x16 DisplayPort 2.1, mini displayp
15,510.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
15,510.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- GPU-Takt Base / GPU-Takt Boost AMD Radeon ProW7900
- Sučelja DisplayPort 2.1, mini displayport48 GBGDDR6-VRAM s 18000 MHz
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | grafička kartica |
| Serija grafičke kartice | AMD Radeon Pro |
| GPU brand | AMD |
| Model grafičke kartice | W7900 |
| Priključak za memoriju | 384 Bit |
| Radna memorija | 48 GB |
| Vrsta pohranjivanja | GDDR6-VRAM |
| Ritam pohranjivanja | 18000 MHz |
| Rezolucija prikaza | 7680 x 4320 Pixel |
| Sustav napajanja (min.) | 750 W |
| CUDA | ne |
| Stream procesor | 6144 |
| Širina | 293 mm |
| Visina | 126 mm |
| Dubina | 42 mm |
| Hlađenje | aktivno |
| Podržani monitori | 4 |
| Potrebni priključci za struju | 2x 8-polni PCIe |
| Sučelje | DisplayPort 2.1 mini displayport |
| Verzija sučelja | PCI Express 4.0 |
| Bus | PCIe x16 |
| Broj DisplayPort-ova | 3 x |
| Broj Mini Display Portova | 1 x |
| DirectX verzija | 12.0 |
| OpenGL verzija | 4.6 |
| Verzija grafičke kartice | Radeon PRO W7900 |
| Boja | siva |
| Potrošnja energije (maks.) | 241 W |
| Težina | 1.27 kg |
| 2 | |
| ne | |
| ne | |
| da | |
| 864 GB/s | |
| 1.69 kg | |
| 295 W |
Opis
Opis
Doživite sljedeću razinu performansi igranja s AMD grafičkim karticama tvrtke GIGABYTE. Naši GPU-i pružaju beskompromisne performanse, zapanjujuću grafiku i redefiniraju performanse igranja. Opremljene naprednim rješenjima za hlađenje i inovativnim tehnologijama, GIGABYTE AMD grafičke kartice omogućuju igračima da pomiču granice mogućeg i pružaju jedinstveno iskustvo igranja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Pokreće ga AMD Radeon™ PRO W7900, opremljen s 48 GB GDDR6 384-bitnim memorijskim sučeljem, dizajniran za umjetnu inteligenciju, turbo sustav hlađenja ventilatorom, potpuno bakreni sustav hlađenja i metalni okvir, ventilator s dvostrukim kugličnim ležajevima, zaštitna metalna stražnja ploča
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





