Google Pixel 10 Pro 128 GB obsidian Energetska učinkovitost 2021 A (A - G) 16 cm (6.3 palac) pametni telefon
- Kataloški br:
- 3459569 - 62
- Oznaka:
- GA09601-GB
- EAN:
- 840353925977
- Kataloški br:
- 3459569 - 62
- Oznaka:
- GA09601-GB
- EAN:
- 840353925977
Google Pixel 10 Pro 128 GB obsidian Energetska učinkovitost 2021 A (A - G) 16 cm (6.3 palac) pametni telefon
3,450.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,450.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Diagonala ekrana 16 cm (6.3 palac)
- Radna memorija: 16 GB
- Kapacitet pohrane: 128 GB
- Rezolucija integrirane kamere: 50 Megapiksela
- Rezolucija prednje kamere: 42 Megapiksela
- obsidian
- Android™ 16
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | pametni telefon |
| Model | Pixel 10 Pro |
| Boja | obsidian |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Operacijski sustav (verzija) | Android™ 16 |
| Zaslon (cm) | 16 cm |
| Zaslon (inči) | 6.3 palac |
| Rezolucija integrirane kamere | 50 Megapiksela |
| Rezolucija prednje kamere | 42 Megapiksela |
| Radna memorija | 16 GB |
| Kapacitet pohrane | 128 GB |
| Format SIM kartica | eSIM Nano SIM |
| Tehnologija SIM kartice | Dual-SIM |
| Bluetooth® | da |
| Kapacitet baterije | 4870 mAh |
| Tehnologija akumulatora | Li-Ion |
| NFC (Near Field Communication) | da |
| Integrirani Glonass | da |
| Integrirani GPS | da |
| Vrsta zaštite | IP68 |
| Širina | 72 mm |
| Visina | 152.80 mm |
| Dubina | 8.90 mm |
| Težina | 207 g |
| Sučelje | USB-C® |
| Klasa energetske učinkovitosti | A (A - G) |
| Snaga punjenja (min.) | 7 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 30 W |
| Osobine prikaza | OLED |
| Otisak prsta | da |
| frekvencija slike | 120 Hz |
| Mogućnost HDR-a | da |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| da | |
| da | |
| 24 Bit | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1.68 | |
| 1.7 | |
| 2.2 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 48 MP | |
| 2.8 | |
| da | |
| 82 ° | |
| 123 ° | |
| 103 ° | |
| da | |
| 22 ° | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 3 | |
| 240 fps | |
| da | |
| 16 GB | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Zakoračite u budućnost mobilne fotografije! Google Pixel 10 Pro sa 128 GB memorije u tamnoj Obsidian boji više je od pametnog telefona - to je vaš alat za snimanje svijeta s neusporedivom preciznošću i stilom.
Iskusite revolucionarnu umjetnu inteligenciju Tensor G5 ugrađenu u uređaj. Od majstorskih noćnih fotografija do brzih akcijskih snimaka i zapanjujućih 8K videa, Pixel 10 Pro analizira i optimizira svaki detalj kako bi vaše snimke bile ne samo dobre, već majstorske.
Sa 128 GB prostora za pohranu, imate više nego dovoljno prostora za sve vaše dragocjene uspomene, aplikacije i medije. Jednostavan, ali elegantan dizajn u opsidijanu odiše bezvremenskom sofisticiranošću koja se besprijekorno uklapa u bilo koje okruženje.
Pixel 10 Pro nije samo fotografsko čudo, već i prava elektrana. Intuitivan je, inteligentan i dizajniran da se bez napora uklopi u vaš život.
Google Pixel 10 Pro 128 GB u Obsidianu – Zabilježite svoj svijet do savršenstva.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Iskusite revolucionarnu umjetnu inteligenciju Tensor G5 ugrađenu u uređaj. Od majstorskih noćnih fotografija do brzih akcijskih snimaka i zapanjujućih 8K videa, Pixel 10 Pro analizira i optimizira svaki detalj kako bi vaše snimke bile ne samo dobre, već majstorske.
Sa 128 GB prostora za pohranu, imate više nego dovoljno prostora za sve vaše dragocjene uspomene, aplikacije i medije. Jednostavan, ali elegantan dizajn u opsidijanu odiše bezvremenskom sofisticiranošću koja se besprijekorno uklapa u bilo koje okruženje.
Pixel 10 Pro nije samo fotografsko čudo, već i prava elektrana. Intuitivan je, inteligentan i dizajniran da se bez napora uklopi u vaš život.
Google Pixel 10 Pro 128 GB u Obsidianu – Zabilježite svoj svijet do savršenstva.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (7)





