Gossen Metrawatt PROFiTEST MF XTRA Starter-Set komplet vde testera, set testera za instalacije Kalibriran po (DakkS akre
- Kataloški br:
- 2730564 - 62
- Oznaka:
- M537K
- EAN:
- 4012932134902
- Kataloški br:
- 2730564 - 62
- Oznaka:
- M537K
- EAN:
- 4012932134902
Gossen Metrawatt PROFiTEST MF XTRA Starter-Set komplet vde testera, set testera za instalacije Kalibriran po (DakkS akre
11,930.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
11,930.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Grafički zaslon u boji osjetljiv na kontekst
- Slijed mjerenja i ispitivanja - jednostavna izrada strukture sustava / mjerenje & pohrana / generiranje protokola
- Unaprijed konfigurirane i samoprogramabilne ispitne sekvence za brzo testiranje električnih sustava
- Koncept pohrane do 50.000 skupova podataka
- Ispitivanje svih trenutnih AC/DC osjetljivih RCD-ova, RDC-DD, RCMB
- Zaštita rukovatelja PE detekcijom kada se koristi kontaktom prsta
- Ispitivanje uređaja za nadzor diferencijalne struje
- Ispitivanje uređaja za nadzor izolacije
- Povezivost usmjerena na budućnost
- Četverožična mjerna tehnologija - nije potrebna kompenzacija mjernih linija
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | komplet vde testera |
| Kalibriran po | DakkS akreditirani laboratorij (dakks) |
| Kategorija mjerenja | CAT III 600 V CAT IV 300 V |
| Sučelja | USB |
| dim. | (D x Š x V) 330 x 260 x 90 mm |
| Težina | 2.7 kg |
| Vrsta zaštite | IP40 |
| Mjerno područje (VDE) | klizna impedancija RCD ispitivanje (AC, A, F, B, B+, EV) PRCD ispitivanje (2-polni, 3-polni, PRCDs, PRCDs+, PRCDk) otpornost izolacije otpor uzemljenja impedancija kvara petlje otpornost zaštitnog vodiča zaštitni provodnik struje dodirna struja napon struja frekvencija otpor |
| DIN standard | DIN VDE 0100 DIN VDE 0105 DIN VDE 0113 DIN VDE 0413 DIN EN 61010-1 DIN EN 61557 |
| Vrsta prikaza | digitalni |
| Širina | 260 mm |
| Visina | 90 mm |
| Dužina | 330 mm |
| Postupak ispitivanja | automatsko ručno |
| Napajanje | akumulatorsko napajanje baterijsko napajanje |
| Memorija (mjesta) | 50000 |
| Memorija | da |
| Tip | PROFiTEST MF XTRA Starter-Set |
| VDE standard | 0100 0100-600 0105 0113 0411 0413 |
| Određene značajke | uklj. kovčeg uklj. softver |
Opis
Opis
PROFiTEST MF XTRA početni set olakšava vašu odluku o ulaganju. Budući da je s dodacima koji su savršeno prilagođeni vašim zahtjevima, set posebno prikladan za vaše zadatke ispitivanja, npr. u okviru DGUV uredbe 3. Stručno snimanje predmeta ispitivanja i dokumentiranje ispitivanja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- PROFiTEST MF XTRA - instalacijski tester
- Set-Probes – posebni ispitni klinovi 600 V CAT III za mjerenja u kontrolama
- Vario set konektora: samodržeći ispitni klinovi za spajanje npr. B. do CEE, Perilex utičnice
- SORTIMO L-BOXX: Sistemsko kućište s unutarnjim pregradama za PROFITEST MF i pribor
- IZYTRONIQ BUSINESS ADVANCED - softver za baze podataka + vaučer za oblak
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





