GP GPIND910AB lady (n) baterija alkalno-manganov 1.5 V 20 kom.
- Kataloški br:
- 3591100 - 62
- EAN:
- 4.8912E+12
- Kataloški br:
- 3591100 - 62
- EAN:
- 4.8912E+12
GP GPIND910AB lady (n) baterija alkalno-manganov 1.5 V 20 kom.
35.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
35.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Veličina | lady (N) |
| Vrsta proizvoda | lady (n) baterija |
| Tehnologija | alkalno-manganov |
| Napon | 1.5 V |
| Visina | 29 mm |
| Promjer | 11.5 mm |
| Sadržaj | 20 kom. |
| Alternativni opis | N LR1 LR01 E90 LR1-N LR1/E90 4001 AM5 KN MN9100 MN9100/N UM5 R1 KN-2 810 910A L1129 |
| Ponovno punjenje | ne |
| dim. | (Ø x V) 11.5 mm x 29 mm |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





