GP gumbasta baterija CR 2450 3 V 4 kom. 540 mAh litijev Ultra
- Kataloški br:
- 3376444 - 62
- Oznaka:
- GPCR2450ULT417C4
- EAN:
- 4891199230417
- Kataloški br:
- 3376444 - 62
- Oznaka:
- GPCR2450ULT417C4
- EAN:
- 4891199230417
GP gumbasta baterija CR 2450 3 V 4 kom. 540 mAh litijev Ultra
14.80 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
14.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Pouzdana energija
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | gumbasta baterija |
| Veličina | CR 2450 |
| dim. | (Ø x V) 24.5 mm x 5 mm |
| Tehnologija | litijev |
| Napon | 3 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 540 mAh |
| Visina | 5 mm |
| Promjer | 24.5 mm |
| Težina | 6.6 g |
| Sadržaj | 4 kom. |
| Ponovno punjenje | ne |
Opis
Opis
Otkrijte moćne GP Ultra Lithium gumbaste ćelije CR2450! Ove 3V baterije u praktičnom pakiranju od 4 baterije osiguravaju pouzdanu energiju za vaše uređaje. Idealno za daljinske upravljače, satove i još mnogo toga. Dobijte snagu koju trebate sada!
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





