GP NiMH baby akumulator od 1300 mAh GP Batteries
- Kataloški br:
- 255831 - 62
- EAN:
- 2050000082689
- Kataloški br:
- 255831 - 62
- EAN:
- 2050000082689
GP NiMH baby akumulator od 1300 mAh GP Batteries
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| usporeda baterije i akumulatora |
HR14 LR15 C AM2 L MN1400 814 E93 LR14N 14A KC R14 BA3042 U7522 UM2 1/2 Torcia |
| ponovno punjenje | Da |
| tehnologija baterija i akumulatora | NiMH |
| veličina baterije i akumulatora | Baby (C) |
| Tip baterije (kategorizacija) | Baby (C) akumulator |
| kapacitet (mAh, Ah) | 2200 mAh |
| sadržaj | 1 ST |
| Dimenzije | 33 mm |
| napon | 1.2 V |
| Dimenzija proizvoda, visina | 61 mm |
Opis
Opis
Serija nikal-metalhidridnih ekološki prihvatljivih akumulatora tvrtke GP u odnosu na uobičajene NiCd akumulatore ima sljedeće prednosti: velika energetska gustoća, bez efekta memorije i velika
ciklička stabilnost te do 1.000 ciklusa punjenja.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Dodatni (4)





