Grundig CMS 5000 stereo uređaj DAB+, Bluetooth®, CD, USB, AUX, 2 x 50 W crna
- Kataloški br:
- 3462548 - 62
- Oznaka:
- GHF1030
- EAN:
- 4013833035169
- Kataloški br:
- 3462548 - 62
- Oznaka:
- GHF1030
- EAN:
- 4013833035169
Grundig CMS 5000 stereo uređaj DAB+, Bluetooth®, CD, USB, AUX, 2 x 50 W crna
1,195.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,195.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kućni audio mikrosustav 100W crni
- Optički uređaj za reprodukciju diskova
- 3-smjerni
- Wi-Fi Bluetooth
- USB priključak
- Reprodukcija MP3-a
- Ujednačivač
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stereo uređaj |
| Funkcije | DAB+ Bluetooth® CD USB AUX |
| Sučelje (ulaz) | jack Bluetooth USB WLAN |
| dim. | (Š x V x D) 300 x 106 x 234 mm |
| Boja | crna |
| Širina | 300 mm |
| Visina | 106 mm |
| Dubina | 234 mm |
| Izlazna snaga | 2 x 50 W |
| Bluetooth® | da |
| Zaslon (inči) | 2.4 palac |
| Broj USB | 1 x |
| Izvedba | Kućni audio mikro sustav |
| Maks. domet | 10 m |
| Ulazni napon | 100 - 240 V |
| WLAN | da |
| 2 | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| 100 W | |
| 40 | |
| da | |
| ne | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| 5 | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Visokokvalitetni dizajn
Visokokvalitetno aluminijsko kućište s prednjom pločom od tamnog inoxa osigurava da i vaše oči dobiju nagradu tijekom slušanja.
DAB+
S novim digitalnim radiom naći ćete mnogo stanica, ali bez šuma. DAB+ impresionira zvukom bez smetnji i širokim izborom stanica.
3-kanalni sustav zvučnika
S visokotoncima, srednjetoncima i niskotoncima, trosmjerni sustav zvučnika jamči skladnu reprodukciju zvuka u cijelom frekvencijskom rasponu. To rezultira prekrasno izražajnim i dinamičnim zvukom koji je također idealan za reprodukciju zvuka visoke rezolucije.
Veliki 2,4" zaslon u boji
Uvijek u slici: Zahvaljujući visokorezolucijskom 2,4-inčnom zaslonu u boji, uvijek imate oštru sliku koja odgovara kristalno čistom zvuku. Za jednostavno i intuitivno rukovanje.
Internetski radio sa Spotifyjem
Nikada vam više neće biti dosadno: S ovim WiFi radiom, uz DAB+ i FM, na raspolaganju vam je cijeli svijet internetskog radija. Također vam putem Spotifyja dostavlja sve omiljene albume u dom. Izlazna snaga od 2 x 50 W pretvara rock, pop, jazz, flat i klasičnu glazbu u čisti užitak slušanja.
Audio / HiFi sustavi
Uši će vam se širom otvoriti.
Bez obzira slušate li radio s DAB+ u kvaliteti bez pucketanja i digitalnom odabiru ili strujite odabranu glazbenu podlogu putem Bluetootha: Naš vrhunski mikro hi-fi sustav CMS 5000 BT DAB+ WEB ispunjava sve želje. Također vam putem Spotifyja donosi sve vaše omiljene albume u dom – s nepogrešivom izlaznom snagom od 2 x 50 W i impresivnim zvukom 3-smjernog sustava zvučnika. Visokokvalitetno aluminijsko kućište s tamnom prednjom pločom od nehrđajućeg čelika osigurava da i vaše oči dobiju na svoje tijekom slušanja, a veliki 2,4-inčni zaslon u boji jamči jednostavno i intuitivno rukovanje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Internetski radio sa Spotifyjem
- Izlazna snaga 2 x 50 W
- DAB+ (digitalno audio emitiranje)
- 3-kanalni sustav zvučnika
- Bluetooth streaming glazbe
- Veliki 2,4" zaslon u boji za jednostavno i intuitivno rukovanje
- Visokokvalitetno aluminijsko kućište s tamnom završnom obradom prednje ploče od nehrđajućeg čelika
- USB priključak za reprodukciju glazbe s USB sticka
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





