Grundig DSB 3000 Soundbar crna uklj. bežični subwoofer
- Kataloški br:
- 3462564 - 62
- Oznaka:
- GSS1150
- EAN:
- 4013833068686
- Kataloški br:
- 3462564 - 62
- Oznaka:
- GSS1150
- EAN:
- 4013833068686
Grundig DSB 3000 Soundbar crna uklj. bežični subwoofer
640.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
640.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 3.1.2 kanala 290 W Dolby Atmos
- Audio povratni kanal (ARC)
- Crni ugrađeni zaslon
- Žični i bežični Bluetooth 5.3
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Soundbar |
| Određene značajke soundbara | uklj. bežični subwoofer |
| Glazba kapaciteta (maks.) | 290 W |
| Broj HDMI™ izlaza | 1 x |
| Broj HDMI ulaza | 2 x |
| Broj optičkih izlaza | 1 x |
| Broj USB | 1 x |
| Sučelje (izlaz) | HDMI™ |
| Sučelje (ulaz) | Bluetooth USB HDMI™ digitalni audio (optički) jack |
| Boja | crna |
| Širina | 1030 mm |
| Visina | 730 mm |
| Dubina | 1100 mm |
| dim. | (Š x V x D) 1030 x 730 x 1100 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Bluetooth® | da |
| Broj HDMI® | 3 x |
| Napajanje strujom | 100 – 240 V |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 290 W | |
| da | |
| 42 cm | |
| 24 cm | |
| 24 cm | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Audio kanali: 3.1.2 kanala
- RMS snaga: 290 W
- Ugrađeni audio dekoder: Dolby Atmos
- Boja proizvoda: Crna
- Vrsta zaslona: LED
- Tehnologija prijenosa: Žičana i bežična
- Ulazni izmjenični napon: 100-240 V
- Ulazna frekvencija izmjenične struje: 50/60 Hz
- Širina: 1030 mm
- Dubina: 1100 mm
- Visina: 730 mm
Opseg isporuke
- Set za montažu na zid
- Daljinski upravljač (baterije uključene)
- Vodič za brzi početak.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





