Grundig DSB995 Soundbar crna uklj. bežični subwoofer
- Kataloški br:
- 3462565 - 62
- Oznaka:
- GSS1130
- EAN:
- 4013833060390
- Kataloški br:
- 3462565 - 62
- Oznaka:
- GSS1130
- EAN:
- 4013833060390
Grundig DSB995 Soundbar crna uklj. bežični subwoofer
490.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
490.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 2.1 kanala 110 W
- Glazbena snaga audio povratnog kanala (ARC): 220 W
- Bežična
- Crni ugrađeni zaslon
- Žičani i bežični Bluetooth
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Soundbar |
| Određene značajke soundbara | uklj. bežični subwoofer |
| Glazba kapaciteta (maks.) | 110 W |
| Broj HDMI ulaza | 1 x |
| Broj optičkih izlaza | 1 x |
| Broj USB | 1 x |
| Sučelje (ulaz) | Bluetooth USB HDMI™ digitalni audio (optički) |
| Boja | crna |
| Širina | 920 mm |
| Visina | 59 mm |
| Dubina | 72 mm |
| dim. | (Š x V x D) 920 x 59 x 72 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Bluetooth® | da |
| Broj HDMI® | 1 x |
| WLAN | ne |
| da | |
| da | |
| 110 W | |
| da | |
| 220 W | |
| 22.5 cm | |
| 29.3 cm | |
| 20 cm | |
| da | |
| 2 Stück(e) | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Audio kanali: 2.1 kanala
- RMS snaga: 110 W
- Glazbena snaga: 220 W
- Povezivanje subwoofera: Bežično
- Boja proizvoda: Crna
- Vrsta zaslona: LED
- Tehnologija prijenosa: Žičana i bežična
- Širina: 920 mm
- Dubina: 72 mm
- Visina: 59 mm
Opseg isporuke
- Daljinski upravljač (baterije uključene)
- Vodič za brzi početak.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





