Grundig DTR 6000 X desktop radio DAB+ (1012), DAB (1013), internet DAB+, internetski radio , MP3, USB, Bluetooth®, AUX,
- Kataloški br:
- 3462552 - 62
- Oznaka:
- GIR1090
- EAN:
- 4013833043294
- Kataloški br:
- 3462552 - 62
- Oznaka:
- GIR1090
- EAN:
- 4013833043294
Grundig DTR 6000 X desktop radio DAB+ (1012), DAB (1013), internet DAB+, internetski radio , MP3, USB, Bluetooth®, AUX,
700.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
700.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Prijenosni analogni i digitalni 8 W crni
- DAB+, FM internetski radio
- Ugrađeni zvučnik
- Ugrađeni TFT zaslon 6,1 cm (2,4")
- Wi-Fi Bluetooth
- USB priključak AUX ulaz
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | desktop radio |
| Radio prijemnik | DAB+ (1012) DAB (1013) internet |
| Funkcije | DAB+ internetski radio MP3 USB Bluetooth® AUX WLAN |
| Formati za reprodukciju | MP3 |
| dim. | (Š x V x D) 235 x 128 x 135 mm |
| Sučelje (ulaz) | Bluetooth USB jack WLAN |
| Napajanje | strujni pogon |
| Napajanje | adapter za napajanje (uklj. u isporuku) |
| Boja | crna |
| Širina | 235 mm |
| Visina | 128 mm |
| Dubina | 135 mm |
| Težina | 2.2 kg |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Bluetooth® verzija | 4.2 |
| Bluetooth® | da |
| Zaslon (inči) | 2.4 palac |
| Maks. domet | 10 m |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| WLAN | da |
| da | |
| 2 | |
| 8 W | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Internet radio, DAB, audio streaming – uživanje u glazbi u bezvremenskom i sofisticiranom dizajnu
Širok raspon radijskih programa i izvrsna kvaliteta zvuka čine digitalni radio toliko popularnim. Nikada nije bilo lakše odabrati svoj omiljeni program iz široke ponude. Za internetske radio prijemnike, LAN ili WLAN kod kuće su dovoljni za uživanje u punoj raznolikosti. Nekoliko tisuća stanica na internetu čeka na vas, kao i pohranjena glazba u vašoj kućnoj mreži. A uz Spotify Premium možete slušati milijune pjesama bez reklama. Vaši omiljeni izvođači, najnoviji hitovi i nova otkrića – samo za vas!
Bluetooth®
Potpuno uživanje u glazbi, potpuno bez kabela. Ovdje možete brzo i jednostavno povezati glazbu sa svog pametnog telefona ili tableta.
Snažne zvučne performanse
2.1 stereo sustav zvučnika s izlaznom snagom od 2 x 4 W i integriranim subwooferom s RMS snagom od 20 W za užitak slušanja koji vam ulazi pod kožu.
TFT zaslon u boji
Dobar pregled: Veliki 2,4-inčni TFT zaslon u boji visoke rezolucije s 3-razinskom kontrolom svjetline omogućuje intuitivno rukovanje.
Uživanje u glazbi bez smetnji
Kako biste mogli uživati u ogromnom rasponu programa i izvrsnoj kvaliteti zvuka vašeg digitalnog radija bez smetnji putem kućne LAN ili WLAN mreže, uređaj koristi dva frekvencijska pojasa (2,4 GHz i 5 GHz). To sprječava probleme s prijemom zbog preklapanja frekvencija.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Širok raspon radijskih programa i izvrsna kvaliteta zvuka čine digitalni radio toliko popularnim. Nikada nije bilo lakše odabrati svoj omiljeni program iz široke ponude. Za internetske radio prijemnike, LAN ili WLAN kod kuće su dovoljni za uživanje u punoj raznolikosti. Nekoliko tisuća stanica na internetu čeka na vas, kao i pohranjena glazba u vašoj kućnoj mreži. A uz Spotify Premium možete slušati milijune pjesama bez reklama. Vaši omiljeni izvođači, najnoviji hitovi i nova otkrića – samo za vas!
Bluetooth®
Potpuno uživanje u glazbi, potpuno bez kabela. Ovdje možete brzo i jednostavno povezati glazbu sa svog pametnog telefona ili tableta.
Snažne zvučne performanse
2.1 stereo sustav zvučnika s izlaznom snagom od 2 x 4 W i integriranim subwooferom s RMS snagom od 20 W za užitak slušanja koji vam ulazi pod kožu.
TFT zaslon u boji
Dobar pregled: Veliki 2,4-inčni TFT zaslon u boji visoke rezolucije s 3-razinskom kontrolom svjetline omogućuje intuitivno rukovanje.
Uživanje u glazbi bez smetnji
Kako biste mogli uživati u ogromnom rasponu programa i izvrsnoj kvaliteti zvuka vašeg digitalnog radija bez smetnji putem kućne LAN ili WLAN mreže, uređaj koristi dva frekvencijska pojasa (2,4 GHz i 5 GHz). To sprječava probleme s prijemom zbog preklapanja frekvencija.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Višenamjenski radio s internetom, Bluetoothom i DAB+ prijemom
- Uživajte u svojoj omiljenoj glazbi zahvaljujući Bluetooth (A2DP) audio streamingu
- 2.1 stereo sustav zvučnika s izlaznom snagom 2 x 4 W + 20 W
- Veliki 2,4-inčni TFT zaslon u boji visoke rezolucije s 3-stupanjskom kontrolom svjetline
- Streaming glazbe putem Spotify Connecta
- USB priključak s funkcijom punjenja za vaš pametni telefon
- Funkcija alarma, spavanja i odgode alarma
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





