Grundig Music 60X desktop radio UKW bijela
- Kataloški br:
- 3462559 - 62
- Oznaka:
- GPR1251
- EAN:
- 4013833069485
- Kataloški br:
- 3462559 - 62
- Oznaka:
- GPR1251
- EAN:
- 4013833069485
Grundig Music 60X desktop radio UKW bijela
150.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
150.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Prijenosni analogni 0,5 W bijeli
- FM, SW
- Ugrađeni zvučnik
- Analogni ugrađeni zaslon
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | desktop radio |
| Funkcije | UKW |
| dim. | (Š x V x D) 250 x 140 x 70 mm |
| Napajanje | strujni pogon |
| Napajanje | adapter za napajanje (uklj. u isporuku) |
| Boja | bijela |
| Širina | 250 mm |
| Visina | 140 mm |
| Dubina | 70 mm |
| Težina | 717 g |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Potrošnja energije StandBy | 1 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 2.5 W |
| Napajanje strujom | 230 V |
| 4 | |
| 0.5 W | |
| da | |
| ne | |
| ne | |
| da | |
| 1.04 kg | |
| da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





