Grundig Music 6500 desktop radio DAB+ (1012), DAB (1013) CD, DAB+, MP3, USB, Bluetooth® crna
- Kataloški br:
- 3462556 - 62
- Oznaka:
- GDB1090
- EAN:
- 4013833050940
- Kataloški br:
- 3462556 - 62
- Oznaka:
- GDB1090
- EAN:
- 4013833050940
Grundig Music 6500 desktop radio DAB+ (1012), DAB (1013) CD, DAB+, MP3, USB, Bluetooth® crna
230.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
230.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Prijenosni analogni i digitalni 2,5 W crni
- DAB+, FM
- Ugrađeni zvučnik
- Ugrađeni LCD zaslon 6,1 cm (2,4")
- Bluetooth®
- lužina
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | desktop radio |
| Radio prijemnik | DAB+ (1012) DAB (1013) |
| Funkcije | CD DAB+ MP3 USB Bluetooth® |
| Formati za reprodukciju | MP3 |
| dim. | (Š x V x D) 151 x 88 x 48 mm |
| Sučelje (ulaz) | USB Bluetooth |
| Napajanje | strujni pogon |
| Napajanje | adapter za napajanje (uklj. u isporuku) |
| Boja | crna |
| Širina | 151 mm |
| Visina | 88 mm |
| Dubina | 48 mm |
| Težina | 280 g |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Bluetooth® verzija | 5.0 |
| Bluetooth® | da |
| Zaslon (inči) | 2.4 palac |
| Baterijski napon | 1.5 V |
| Maks. domet | 30 m |
| 4 | |
| da | |
| 1 | |
| 2.5 W | |
| 30 | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





