GW Instek GDM-9042 mit GPIB visoko precizni mjerni uređaj digitalni CAT II 300 V Zaslon (brojevi): 50.000
- Kataloški br:
- 3436262 - 62
- EAN:
- 4.71146E+12
- Kataloški br:
- 3436262 - 62
- EAN:
- 4.71146E+12
GW Instek GDM-9042 mit GPIB visoko precizni mjerni uređaj digitalni CAT II 300 V Zaslon (brojevi): 50.000
2,430.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,430.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Rezolucija od 50.000 otkucaja: Za iznimno precizne i pouzdane rezultate mjerenja.
- Funkcija dvostrukog mjerenja: Istovremeno mjerite dva parametra (npr. napon i struju) kako biste uštedjeli vrijeme i bolje razumjeli odnose.
- USB pohrana/uređaj: Jednostavno snimanje i prijenos podataka za analizu i dokumentiranje.
- Opcionalno GPIB sučelje: Idealno za integraciju sustava i automatizirane procese mjerenja u zahtjevnim okruženjima.
- Svestrane primjene: Idealno za istraživanje i razvoj, usluge, obuku i osiguranje kvalitete.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Mjerno područje V/DC min. | 500.00 mV |
| Vrsta proizvoda | visoko precizni mjerni uređaj |
| Mjerno područje V/DC maks. | 1000 V |
| Mjerno područje V/AC min. | 500.00 mV |
| Mjerno područje V/AC maks. | 750 V |
| Mjerno područje A/DC min. | 500.00 µA |
| Mjerno područje A/DC maks. | 10 A |
| Mjerno područje A/AC min. | 500.00 µA |
| Mjerno područje mjerenja A/AC maks. | 10 A |
| Mjerno područje frekvencije | 1 MHz |
| Osnovna preciznost ± | 0.02 % |
| Visina | 107 mm |
| Širina | 268 mm |
| Dužina | 302 mm |
| Težina | 3.2 kg |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Kategorija mjerenja | CAT II 300 V |
| Mjerenje napona | AC DC AC/DC |
| Mjerenje struje | AC DC AC/DC |
| Tip | GDM-9042 mit GPIB |
| Zaslon | digitalni |
| Zaslon (brojevi) | 50.000 |
| dim. | (D x Š x V) 302 x 268 x 107 mm |
Opis
Opis
Precizni multimetar za zahtjevna mjerenja: 50 000 brojeva, dvostruko mjerenje i fleksibilna povezivost!
Tražite li snažan i pouzdan multimetar koji može riješiti čak i složene mjerne zadatke? Naš multimetar s dvostrukim mjerenjem od 50 000 bodova idealno je rješenje za profesionalce i sve koji zahtijevaju najveću preciznost. Zahvaljujući impresivnoj rezoluciji i mogućnosti istovremenog mjerenja dva parametra, štedite dragocjeno vrijeme i povećavate svoju učinkovitost u laboratoriju ili na licu mjesta.
Integrirana funkcija USB pohrane omogućuje vam praktično snimanje i analizu podataka mjerenja – izravno na uređaju ili kasnije na računalu. Nema više ručnog bilježenja! A za primjene koje zahtijevaju integraciju sustava, dostupno je opcionalno GPIB sučelje koje osigurava besprijekornu komunikaciju s drugim mjernim instrumentima i sustavima automatizacije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





