GW Instek GDM-9042 visoko precizni mjerni uređaj digitalni grafički zaslon, za pohranu podataka CAT II 300 V Zaslon (bro
- Kataloški br:
- 3436261 - 62
- EAN:
- 4.71146E+12
- Kataloški br:
- 3436261 - 62
- EAN:
- 4.71146E+12
GW Instek GDM-9042 visoko precizni mjerni uređaj digitalni grafički zaslon, za pohranu podataka CAT II 300 V Zaslon (bro
1,780.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,780.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- CAT II 300 V
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Mjerno područje V/DC min. | 500.00 mV |
| Vrsta proizvoda | visoko precizni mjerni uređaj |
| Mjerno područje V/DC maks. | 1000.0 V |
| Mjerno područje V/AC min. | 500.00 mV |
| Mjerno područje V/AC maks. | 750.0 V |
| Mjerno područje A/DC min. | 500.00 µA |
| Mjerno područje A/DC maks. | 10.000 A |
| Mjerno područje A/AC min. | 500.00 µA |
| Mjerno područje mjerenja A/AC maks. | 10.000 A |
| Osnovna preciznost ± | 0.02 % |
| Visina | 107 mm |
| Širina | 268 mm |
| Dužina | 302 mm |
| Težina | 3.2 kg |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Kategorija mjerenja | CAT II 300 V |
| Mjerenje napona | AC/DC |
| Mjerenje struje | AC/DC |
| Tip | GDM-9042 |
| Zaslon | digitalni |
| Zaslon (brojevi) | 50.000 |
| dim. | (D x Š x V) 302 x 268 x 107 mm |
| Mjerno područje temperaturnog raspona (maks.) | 300 °C |
| Mjerno područje temperature (min.) | -200 °C |
| Određene značajke | grafički zaslon za pohranu podataka |
| Sučelja | USB 3.1 utikač C USB domaćin |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





