H-Tronic 1114790 međuutikač sa zaštitom od prenapona crna
- Kataloški br:
- 3595962 - 62
- Oznaka:
- 1114790
- EAN:
- 4260003174382
- Kataloški br:
- 3595962 - 62
- Oznaka:
- 1114790
- EAN:
- 4260003174382
H-Tronic 1114790 međuutikač sa zaštitom od prenapona crna
32.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
32.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | međuutikač sa zaštitom od prenapona |
| Radni napon | 230 V |
| Zaštita od prenapona za | utičnica |
| Boja | crna |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Dužina | 97 mm |
| Širina | 58 mm |
| Visina | 77 mm |
| dim. | (D x Š x V) 97 x 58 x 77 mm |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





